Sepet

İade ve Değişim Süreci

Yurt İçi Siparişlerde İade

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür. Ürün size ulaştığında değişim ve iade yapılmak isteniliyorsa 0533 198 0186 arayarak bilgi vermeniz veya bilgi@filizbutik.com.tr  adresine e-mail atmanız veya filizbutik.com.tr sitemizden ürün iade formunu muhakhak doldurmanız gerekmektedir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.​

Abiye, elbise, iç giyim, aksesuar ve kişisel bakım kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz. İade ve Değişim talebiyle filizbutik.com.tr’ye göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti alıcıya aittir. İade edeceğiniz ürünün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İadeye konu olan ürünü, MNG aracılığıyla; kargo ücretini peşin ödeyerek, tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo ücreti iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

Havale veya Kapıda Ödeme yöntemi kullanarak vermiş olduğunuz siparişlerin iadeleri için IBANN numarası zorunludur. Eğer IBANN numarası iade ve değişim formunda yer almıyorsa, iade süreçleri IBANN numarası tarafımıza ulaştığı gün itibari ile başlamaktadır.

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo vb. ürünleri ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.

​Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılabilmektedir.

Yurt İçi Siparişlerde Değişim

Herhangi bir nedenle değişim yapmak istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün değişim süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür. Ürün size ulaştığında değişim yapılmak isteniliyorsa 0533 198 0186 arayarak bilgi vermeniz veya bilgi@filizbutik.com.tr  adresine e-mail atmanız veya filizbutik.com.tr sitemizden ürün değişim formunu muhakkak doldurmanız gerekmektedir.

Abiye, elbise, iç giyim, aksesuar ve kişisel bakım kategorisindeki ürünleri; etiketi koparılmamış ve tekrardan satılabilirlik özelliği yitirilmemiş ürünleri, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla farklı bir ürün ile değişim yapabilir. Konuya ait olan ürün veya ürünlerin beden değişimlerini, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla değişim yapabilirsiniz.

Değişime konu olan ürünü, MNG KARGO aracılığıyla kargo ücretini peşin ödeyerek, tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Call Now Button
× Canlı Destek!